Kurumsal Vizyon

img karaman kurumsal vizyon
Kurumsal bir vizyon sahibi değilseniz insanların gözünde sonsuza kadar bir amatör olarak kalacaksınız...

İnsanların sizi ciddiye alması için isminizi taşıyan şeylerin olması gerek ki insanlar her yerde sizi görsün ve akıllarda yer edinin.Kartvizitler, afişler, bardaklar, takvimler; ofisinizde, evinizde veya hediyelik adınızı taşıyan eşyalar bunlara örnek verilebilir…

img karaman kurumsal vizyon
Logonuzun kullanıldığı eşyalarda evraklarda, tabelalarda, panolarda, bardak ve bardak altları gibi... Nasıl görüneceğini şu an ihtiyacınız olmasa bile ilerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek kurumunuz için kalıcı bir görsel tasarım yaptırmalısınız.
  • Şirketiniz ya da internet girişiminiz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, kurumsal vizyon hizmetinden faydalanabilirsiniz. Öncelikle sektörünüzü ve firmanızı tanıyacak ve size uygun konsepti belirleriz. Akabinde tasarımı hazırlarız. Tasarımın onayının ardından, istediğiniz tüm eşyalara uygulama yapılacak ve son adımda da kurumsal vizyon kitapçığınız oluşturulacaktır.
  • İstenilen etkide bir etkileşim için birçok yaratıcı strateji geliştirilebilir. Yani, bilinirlik adına sadece tek bir yolu kullanmak, müşterilerinizin sizi doğru tanımasını engelleyecektir. Bu yüzden ele alınacak bir kurumsal kimlik çalışması, müşteri tercihlerini direk etkilemeyi sağlayacaktır. Kurumsal kimlik çalışması, marka yaratma sürecinin ilk ve en önemli adımlarından biridir.

Kurumsal Vizyon Hizmeti Neleri Kapsar?

Aslında buna net bir cevap verilemez. Mesela kuaförseniz tarağınız, internet kafe işletiyorsanız mause padinize kurumsal vizyon çalışması yapılabilir fakat genel başlıklar halinde maddeleri şu şekilde verebiliriz:
Icon karaman kurumsal vizyon
LOGO TASARIMI
Sektörünüzün ve firmanızın hitap ettiği kitleyle birlikte isteklerinizi de baz alarak sizin için en etkili logoyu en kısa sürede tasarlarız.
Icon karaman kurumsal vizyon
ÜRÜN TASARIMI
İsminizi taşıyan özgün tasarımlarla size uygun kalem, bardak, takvim gibi istediğiniz eşyayı tasarlarız. Ellerde sizsiniz, dillerde siz...
Icon karaman kurumsal vizyon
İç Tasarım
Sektörünüze uygun bir şekilde işletmenizin iç dizaynını yani duvarlarını, mutfağını, zeminini vb. Evet iç mimarımız da var...

İhtiyaçlarınızı Analiz Edelim

Formu doldurun ve ihtiyaçlarınızı analiz edelim. Ardından gerekli adımları atarak sizi yükselişe geçirelim!

Pek çok müşterimiz bizi tanıdıktan sonra keşke daha önce tanışsaydık diye düşündüklerini belirtti. Siz keşke demeyin, hemen iletişime geçin.

Harika! Mailinizi aldık. Size en kısa sürede geri döneceğiz. Şunu hatırlatmalıyız ki bize ulaşmanın en hızlı yolu Canlı Destek'tir!