Sosyal Medya Yönetimi

Etkileşiminizi Yükselişe Geçirelim

Sosyal medya hem şahsınızın hem de işletmenizin en etkili reklamıdır. Doğru kullanılırsa etkileşiminiz hallice yükselir!
  • Takipçi Analizi
  • Story Paylaşımı
  • Yorum Yönetimi
  • Post Paylaşımı
  • İçerik Yönetimi
  • Etkileşim Analizi
  • Resim Stoğu
  • Video Stoğu
img sosyal medya yönetimi karaman

İstatistiklere Göre Etkileşim Maddeleri

Popülerliğinizi belirleyen unsurlar şunlardır:
13%

Sıradan Postlar

Sıradan ve ilgi çekici olmayan paylaşımların emin olun isminizin aşinalık yaratması dışında size hiç bir katkısı yok. Yüzlerce beğeni alsanız bile ki sıradan paylaşımlarla bu çok zor, bunlar sadece beğenip geçilmeden ibaret...

40%

Dinamik Videolar

Modern ve animatik epik videolar etkileşiminiz için en önemli maddelerden biridir. Çünkü etkili epik videolar bağımlılık yapar, tekrar tekrar izletir kendini. İnsanlar arkadaşları ile de paylaşır bu videoları. E daha ne olsun?

17%

Samimiyet

Anlaşılan o ki resmi ve seviyeli ifadeler insanlara itici geliyor. Halkın içinden ve dost canlısı olmanızın size faydası olacaktır.Bahsettiğimiz yapmacık tavırlar değil özgün samimiyet! Bunu da duymadık demezsiniz artık!

30%

Dinamik Resimler

Dinamik ve ilgi çekici tasarlanmış resimler paylaşmanız ekileşiminiz için en önemli maddelerden bir diğeridir. İlgi çekici insanlar beğenir, beğenmeyle de yetinmez arkadaşlarına da gönderir. Daha ne olsun?

Neyse Biz Buradayız

Icon sosyal medya yönetimi karaman
%100 ETKİLEŞİM
Sosyal medya hesaplarınızı %100 etkili şekilde yönetelim. Sizin için epik videolar, animasyonlar ve resimler oluşturalım. Takipçilerinizi ve etkileşiminizi analiz ederek gerekli adımları atalım. Haydi sosyal medya hesaplarınızı da yükselişe geçirelim!
Yükselişe Geç
img sosyal medya yönetimi karaman
Icon sosyal medya yönetimi karaman
ZİRVE TEK KİŞİLİK
Yönettiğimiz sosyal medya hesapları alanlarında 1 numara olmaya adaylar. Etkileşimleri yüksek ve popüler hesaplar haline geldiler! Keyifleri yerinde...Bizimle iletişime geçmek 2dk bi düşünün derim. Siz de alanınızda 1 numara olmak için bekleme yapmayın!
İletişime Geç

Hesabınızın Etkileşimini Analiz Edelim

Formu doldurun ve sosyal medya hesaplarınızı inceleyerek size bir rapor sunalım, tavsiyelerde bulunalım. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızı yöneterek sizi yükselişe geçirelim!
Harika! Mailinizi aldık. Size en kısa sürede geri döneceğiz.