Hakkımızda

Size Biraz Hikayemizi Anlatalım

 1. thumb karaman hakkımızda hızlı hizmet
  May, 2006
  BAŞLANGIÇ

  Yıllar önce bir tüplü monitör ve tozlu bir kasayla başladık. Açıldıktan 2 gün sonra çökerttik. Olacak o kadar yapacak ne yapalım öğreniyoruz... Bilgisayar keşifimiz bittikten sonra bilgisayara değil, bilgisayarın nasıl yapıldığıyla ilgilenmeye başladık. Bu sayede yazılım ve donanıma yönelmeye başladık. Hemen ardından web tasarım, robotik kodlama, video editler ile devam ettik... Kısacası bilgisayar kullanılarak yapılan her işe virüs gibi bulaştık diyebiliriz...

 2. thumb karaman hakkımızda hızlı hizmet
  Aug, 2010
  HIZLI GELİŞİM

  4 yıl boyunca hep teknolojik cihazların nasıl işlediğini ve içlerinde neler olduğunu araştırdım, kırdım, çökerttim, bozdum sonrasında bilgisayarın içindeki programların ve sitelerin nasıl yapıldığıyla ilgilenmeye başladım ve yazılıma yöneldim. 13 yaşımda ilk programımı 70 TL'ye satıp, 1GB RAM aldım. Eh evet o zamanlar 1GB RAM farkı ile bilgisayarınız şaha kalkabiliyordu. Unutmayın şartlar zorlaştıkça başarımınız yükselir. Güçlendirir o zor şartlar sizi!

 3. thumb karaman hakkımızda hızlı hizmet
  Feb, 2016
  BÜYÜK YÜKSELİŞ

  Web siteler ve programlar kodlayarak kendimizi her geçen gün daha da geliştirmeye başladık. Kısa sürede ortaklar edinerek işleri büyütük ve artık profesyonel bir web tasarım ve yazılım ajansı haline gelmiştik. E herhalde buraya hayatımı sığdırabileceğimi düşünmüyorsunuz. Neyse çenemiz düşmesin. Yeni projeler, yeni ufuklar... Asla umudunuzu kaybetmeyin, hayat hayal ettikçe güzel. Gerçekleşince de başka hayaller kurun...

 4. thumb karaman hakkımızda hızlı hizmet
  Jan, 2019
  PROFESYONEL HİZMET

  2019'da ise arkamıza dönüp baktığımızda ne kadar uğraş sarfettiğimizi görebiliyoruz. Bu uğraşlar bize pek çok insan kazandırdı. Müşterilerimiz gelir kaynaklarımız değil ailemiz oldu ve bu gerçekten kalabalık bir aile. Yüzlerce mutlu müşterilerimiz artık ailemiz ve her geçen gün 1 kişi daha ailemize ekleniyor. Her geçen gün daha da yükseliyoruz bakalım bizi neler bekliyor... Hikayenin devamı çok yakında. Beklemede Kalın !

VİZYONUMUZ

Amacımız farklı olmak değil eşsiz olmaktır. Amacımız sizin için en eşsiz hizmeti masrafsız şekilde sunarak güzel dostlar edinmek. Bir işten fazla kazanmak yerine pek çok müşteriden uygun meblağda kazanmayı tercih ederiz.
animation karaman hakkımızda hızlı hizmetanimation karaman hakkımızda hızlı hizmet
Icon karaman hakkımızda hızlı hizmet
GÜNCELLİK
Sürekli kendimizi yenileyerek daima güncel kalırız. Bu güncelliğimizi size de katarak size çok önceden hizmet vermiş olsak bile düzenli olarak sizi revize ederiz.
Icon karaman hakkımızda hızlı hizmet
7/24 DESTEK
İş bitse de dostluğumuz baki kalır ve her türlü probleminize anında müdahale eder ve gerekli işlemleri başlatırız. Gerekirse en başa sararız fakat o problemi çözeriz!
Icon karaman hakkımızda hızlı hizmet
HIZLI HİZMET
En kaliteli hizmeti en kısa sürede ve en makul fiyata sizlere sunuyoruz. Bunu yaparken işinizi sizden çok önemser ve kendi içimize sinmeyen işi sizlere sunmayız.

YÜKSELİŞE GEÇİŞ AŞAMALARI

İşlerimiz nasıl yürüyor, aşamaları nelerdir?

Taslak Sunumu

Size uygun taslak tasarımı ücretsiz olarak hazırlarız ardından sizin istek ve düşüncelerinizi alırız. Eğer sistem kabul görülüp bir anlaşmaya varılırsa sistem sizin için daha özel hale getirilerek optimize edilir.
img karaman hakkımızda hızlı hizmet

Ön Ödeme

Proje toplam ücretinin %25'i ön ödeme olarak alınır. Bu web tasarım ve yazılım ajanslarının kendini ödeme yapmaktan kaçınan müşterilerden sakınmak ve bütünüyle projeye konsantre olabilmek için aldığı standart ödemedir.
img karaman hakkımızda hızlı hizmet

Revizyon

Üzerinde karar kılınan taslak üzerinden detaylı bir çalışma başlar. İstenen revizyonlar bu aşamada dikkate alınır. Tüm istekleriniz not alınır, mükemmel animasyon ve tasarımlarla birlikte sistem kusursuz hale getirilir.
img karaman hakkımızda hızlı hizmet

Final Sunum

Sistemin tamamen kusursuz olduğuna emin olunca son sunumda bulunur ve onayınızı bekleriz. Onaylanması halinde sistemin bütün sahiplik hakları ve yönetim paneliyle size transfer edilir. Artık yükselişin keyfini çıkarabilirsiniz...
img karaman hakkımızda hızlı hizmet

Bazı Referanslarımız

Pek çok müşterimiz bizi tanıdıktan sonra keşke daha önce tanışsaydık diye düşündüklerini belirtti. Siz keşke demeyin, hemen iletişime geçin.